Sinan USTA

Alan adları ile ilgili olarak iletişimi nereden ve nasıl sağlayabiliriz?

İlgilendiğiniz alan adları ile ilgili olarak iletişim kurmak için kişisel web sitem olan sinanusta.com.tr adresinde yer alan '' İletişim '' (https://sinanusta.com.tr/iletisim) linki üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Yukarıdaki bilgiye ek olarak Facebook hesabım üzerinden özel mesajlarınızı da iletebilirsiniz. Facebook Hesabım : https://www.facebook.com/sinanustacomtr/

Alan adları firma dışı transfer için uygun mu?

Portföyümde yer alan alan adlarımın tamamı, firma dışı transfere uygundur. Firmalar arası sorunsuz transfer yapılabilmektedir. 

Alan adı transfer sürecinde sorun çıktı, şimdi ne olacak?

Alan adlarının transferi esnasında firma kaynaklı bir problem olması durumunda, koşulsuz, şartsız ücret iadesi yapılmaktadır. 

Alan adı ödemeleri nereye yapılıyor?

Alan adları için anlaşılan ücretler Yapı Kredi, Papara, Ziraat Bankası ya da Enpara hesapları üzerinden yatırılabilmektedir. 

Sanat Tarihi Özel Ders | Dersler Nerede ve Nasıl Yapılıyor?

Sanat Tarihi alanında alacağınız birebir özel dersler, Google Meets, Zoom veyahut Skype üzerinden gerçekleştirilebilir. (Bu durum dersi tercih edecek olan kişiye göre değişkenlik gösterebilir.) Sanat Tarihi özel derslerimiz, eğitimi almak isteyen kişinin talebine göre düzenlenmektedir. Örneğin; eğitimi alan kişi sanat tarihi alanında özellikle ilgilendiği alan var ise(Selçuklu-Osmanlı-Bizans, Orta Çağ Avrupa Sanatı, Batı Sanatı vb.) , bu alan üzerinde yoğunlaşılmasını talep edebilir. Bu yönde talep alınması durumunda eğitim içeriği buna göre düzenlenecek olup eğitim bu şartlar doğrultusunda devam edecektir. Genel sanat tarihi derslerimiz ise, yine özel olarak hazırlanacak ders içerikleri(Görsel-Video sunumu ile...), makale-kitap-film önerileri, söyleşi izlemeleri, sempozyum katılımları ile yapılacaktır. Sanat Tarihi alanında özel ders almak isteyen siz değerli dostlarımdan iletişim sayfası aracılığıyla bana ulaşmanızı rica etmekteyim. Ders içerikleri, ders süresi, ders ücretleri vb. konularda daha detaylı bilgiyi birebir görüşmemiz esnasında edinebilirsiniz. 

Web Site Kurulum & Yönetim Hakkında

PHP altyapısına sahip bir websitesine sahip olmak sizinde hakkınız! Bu doğrultuda bana ulaşabilir, hayalini kurduğunuz websitenizi bana anlatabilirsiniz. Karşılıklı yapacağımız görüşmeler sonunda sitenizde olmasını istediğiniz temanın seçimini, tema içerik düzenlemesini, logo içeriğini, renk düzenini konuşup bunun üzerine atacağımız adımları konuşabiliriz. NOT : Kurulumu yapılacak olan temalar, ücretli olabileceği gibi sizin seçtiğiniz ücretsiz temalardan da olabilir. Bu konudaki sorumluluk, site kurulumu yaptıracak olan siz değerli dostlarıma aittir. Site kurulumu yapıldıktan sonra talebiniz doğrultusunda sitenin yönetimi, içerik girilmesi vb. alanlarda da hizmet vermekteyim. Site kurulum&yönetim hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için '' İletişim '' sayfamdan ulaşabilirsiniz.